KURUMSAL

Promosyon :

Promosyon yaptırmak aslında çok yönlü bir reklam aracıdır. Neden derseniz;
Promosyon ürünlerarsınız ve senelerce markanızıni kalıcıdır, böylelikle markanızı ve reklamınızı kalıcı kıl reklamını yapmış olursunuz...
- Promosyon ürünleri aynı zamanda hedef kitlenize yarar sağlar. Yani bir afiş, broşür, vb. reklam araçları gibi değildir.
  Hedef kitleniz bundan memnun kalır.
- Müşterilerinizle içiçe olursunuz. Böylelikle hedef kitlenizde daha fazla iz bırakabilirsiniz.
  Düşünsenize promosyon yapılan bir bardak, her kullanıldığında sizin reklamınız yapılmış olur.
- En önemliside müşterilerinize değer verdiğinizi gösterirsiniz...

Karabük ve Safranbolu'da yer alan promosyonsatis.com, promosyonsatis.net ve promosyonsaaati.net olarak müşterilerinin duyduğu güvenle sürekli kendisini geliştirmekte ve en yeni promosyon ürünlerini hızlı teslimat ve fiyat avantajı ile müşterilerine ulaştırmaktadır. 

Karabük Promosyon, markaların tanıtım amaçlı kullandıkları promosyon malzemeleri temini hizmetine farklı bir anlayış getiriyor. Safranbolu Promosyon, yıllar içerinde oluşturduğu seçkin tedarikçi portföyü ile iş ortaklarının ihtiyaçlarına sınır tanımaksızın cevap verebilme esnekliğine sahiptir.

Karabük Promosyon, birlikte çalıştığı müşterilerinin satın alma ve pazarlama departmanları gibi hareket edip, şirket çalışanı gibi müşterileri ile mesai yapmaktadır.

Karabük Promosyon, ekibi Türkiye ve yurt dışındaki değişik alanlardaki gelişmeleri, yenilikleri ve yeni ürünleri titizlikle takip etmekte ve yenilikleri iş ortaklarının kampanyalarına göre özelleştirmektedir.

Karabük Promosyon, markaların tüketicileri ile temas ettikleri promosyon malzemeleri temini konusunda;

Yaratıcı, 

Etkin, 

Kaliteli, 

Uygun Fiyatlı, 

Marka Konumlandırmasına Uygun, 

Hızlı Çözümler, 

Prensipleri ile İşleyişini Planlamaktadır.

Firmamız markalar ve markalara hizmet veren ajanslarla çalışmaktadır. Müşterilerimizin vazgeçilmez stratejik ortağı olmak Safranbolu Promosyon için çok önemlidir. Hem “hizmet şirketi” hem de “üretici” mantığı ile çalıştığımız için istenilen çalışmaları hızlı ve ekonomik olarak temin etme konusunda iddialıyız. Karabük Promosyon, müşterilerinin başka adrese gitme ihtiyaçları yok !

EN İYİ TEKLİF

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ
 

PROMOSYON

YÜZLERCE ÇEŞİT ÜRÜNLER
 

370 725 2 666

EN İYİ ÇÖZÜM ÖNERİSİ